Patol-700-090
700-090-big

Patol

Продукт -

700-090

Heat Detection Cable

технічна специфікація:

90°C Non-Resettable Digital Linear Heat Detection Cable Alarm temperature 90°C, max ambient 70°C. Black Nylon outer sheath. Price / metre.

Ми поставляємо повну лінійку продукції і запчастин компанії Patol підприємствам по всій Україні, завдяки нашій дистриб'юторської мережі по всьому світу. Наша команда експертів знайде найкращі ціни для продажу Patol - 700-090, які тільки можливо для України. Купуючи продукцію Patol за допомогою нашого сервісу, ви отримуєте товари високої якості за найнижчими цінами. Не витрачайте свій час на пошуки різних запасних частин від різних постачальників, просто відправте нам заявку. Скористайтеся кращою пропозицією для Patol - 700-090 в Україні. Заповніть форму зворотного зв'язку або надішліть опис необхідних Вам найменувань на електронну адресу info@otec-industry.com.ua

Ми продаємо тільки нові та оригінальні продукти!

Продукція бренду Patol представлена на сайті (Otec) належить відповідному власнику торгової марки та товарного знаку, компанія «ОДЕСА ТЕХНІК» - не є офіційним дистриб’ютором чи представником бренду.